sobota, 20 czerwca 2015

Kosmetyki Dr Hauschka z wyciągiem przelotu pospolitego, do utrzymania prawidłowej wilgotności skóry

Obecnie możemy spotkać przelot pospolity, który kwitnie na łąkach. Ze świeżych kwiatów można sporządzić macerat i odwar, które podnoszą wilgotność skóry i regenerację tkanki łącznej, nabłonkowej. Wertując internet trafiłam na kosmetyki dr Hauschka z wyciągiem z przelotu pospolitego.  Kosmetyki tej firmy przeznaczone są do każdego typu cery, mają za zadanie przywracać wilgotność skóry Czy znacie te kosmetyki?
Niestety nie miałam możliwości testowania kosmetyków dr Hauschka serii z wyciągiem przelotu pospolitego i liczę na Wasze opinie. Kosmetyki wydały mi się na tyle ciekawe ze względu,  na mocno ziołowy skład, że postanowiłam przybliżyć Wam Maseczkę rewitalizującą i Tonik z ekstraktem  przelotu pospolitego.


Maseczka rewitalizująca, intensywna pielęgnacja regenerująco-wygładzająca

Maseczka rewitalizująca stanowi intensywną pielęgnację zalecaną dla każdego typu cery. Przy regularnym stosowaniu indywidualna aktywność skóry suchej ulega normalizacji, skóra tłusta i zanieczyszczona zostaje rozjaśniona, przynosi ukojenie skórze wrażliwej ze skłonnością do alergii, a skóra normalna otrzymuje właściwy poziom nawilżenia.

Kompozycja wyciągów z roślin leczniczych: pigwy, przelotu pospolitego, karotki i rumianku pobudza procesy odnowy naskórka i pomaga jej w utrzymaniu wilgoci w głębszych warstwach. Wartościowe olejki z jojoba, pestek moreli i pszenicy działają rozjaśniająco i wygładzająco na skórę.

Wskazówka: maseczka rewitalizująca polecana jest jako uzupełniający kosmetyk na dzień przy skórze zanieczyszczonej, z drobnymi bliznami i skłonnej do zaczerwienień. Nakładaj rano cienką warstwą pod krem na dzień.


Tonik regulujący na dzień i na noc
Tonik regulujący na dzień i na noc działa intensywnie kojąco na zmienioną zapalnie, podrażnioną cerę, dzięki zawartości wyciągów z nasturcji i stokrotki. Dodatkowo preparat zwęża pory skórne, które są zwykle rozszerzone w związku z nadmierną produkcją wydzieliny i jej gromadzeniem w ujściach przewodów. Wyciągi z przelotu pospolitego i oczaru wirginijskiego wzmacniają pory skórne i zwiększają ich elastyczność, co wspomaga proces usuwania wydzieliny oraz likwiduje stany napięcia. Ściągające działanie oczaru wspiera i stanowi kontynuację procesu oczyszczania cery dzięki absorpcji nadmiernej ilości wydzieliny oleistej, nie powodując jednocześnie efektu wysuszania.Skład tych kosmetyków mnie zachwycił. Czy znacie te kosmetyki? Co o nich sądzicie?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...