piątek, 10 kwietnia 2015

Wegańskie pasty do zębów firmy BioPlasis

Szukając ciekawych firmy kosmetycznych trafiłam na firmę BioPlasis, która oferuje kosmetyki wegańskie. Lustrując po kolei stronę producenta zaciekawiły mnie kremy do twarzy, ale przede wszystkim wegańskie pasty do zębów!

http://webep1.com/Zobacz/To?a=11863&mp=775&r=Lw2&subId=2660_11863&webeId=webepartners
Kosmetyki Bioplasis oparte są tylko na składnikach naturalnych, pochodzenia roślinnego. Bazą każdego kosmetyku jest olej matyksowy, oliwa z oliwek. Warto przyjrzeć się ciekawym i zwięzłym opisom aktywnych składników na stronie producenta. Olej matyksowy, pochodzący z greckiej  z wyspy Chios ma działanie nawilżające skórę, zapewnia antyoksydacyjną działanie oraz odżywia skórę i dostarczają jej witamin. Dodatkowo kosmetyki nie posiadają dioksyn, SLS i SLES, silikonów, syntetycznych substancji zapachowych, barwiących oraz parabenów,.

Ostatnio borykam się z podrażnieniami dziąseł i przypadkiem trafiłam na wegańskie pasty do zębów, które idealnie wpasowują się w moje problemy.

Co podaje producent?
Pasta do zębów Bio Plasis z certyfikatem ECO-BIO zawiera szczególnie korzystne składniki aktywne łagodzące podrażnienia i nadwrażliwość jamy ustnej, np. w przypadku wrzodów, stanów zapalnych lub podrażnienia dziąseł. Niweluje przebarwienia zębów, skutecznie odświeża oddech, chroni przed próchnicą oraz wzmacnia dziąsła.

Pasta oprócz podstawowego składu jak olej matyksowy, oliwa z oliwek zawiera również aloes, który działa bakteriobójczo, przyśpiesza gojenie i wzmacnia dziąsła, a także nagietek, który zapobiega infekcjom jamy ustnej.
Czy słyszeliście wcześniej o firmie Bioplasis? Co sądzicie o pastach do zębów tej firmy i nie tylko?
Jeżeli podobają się Wam te kosmetyki zapraszam na stronę producenta KLIK
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...