wtorek, 5 sierpnia 2014

Lakier Bell plus odżywka do paznokci Celia Nail Expert 4w1

Parę dni temi pomalowałam paznokcie lakierem firmy Bell Fashion color nr 805.


http://www.zarzeccydrogerie.pl/kosmetyki-damskie/pielegnacja-paznokci/lakiery-i-emalie/1/default/1/f_producer_163/1Pomalowane paznokcie u lewej dłoni wykończyłam odżywką firmy Celia 4w1, która pełni rolę utwardzacza, wysuszacza, nabłyszczacza.  Zaś paznokcie u prawej dłoni  nie pokryłam odżywką. Byłam ciekawa jaka będzie różnica w trwałości lakieru.

http://www.zarzeccydrogerie.pl/pl/p/Celia-Nail-Expert-wysuszacz%2C-utwardzacz%2C-nablyszczacz%2C-utrwalacz-4w1-Fast-Dry-Top-Coat-9-ml/10265


Lakier Bell nr 807 ma ładny malinowy kolor,  który tworzy na płytce paznokcia połyskliwą powierzchnię, zaś długi wąski pędzel ułatwia aplikację lakieru.

Jak wcześniej napisałam pomalowane paznokcie u prawej dłoni, nie wspomagałam odżywką. Co zaobserwowałam? że sam lakier do paznokci bez żadnych utwardzaczy  jest dość trwały, jednak po trzech dniach  powstały niewielkie odpryski przy końcach płytki paznokcia.

Na pomalowane paznokcie tylko lewej dłoni rozprowadziłam jedną warstwę odżywki Celia 4w1. Powierzchnia lakieru była bardziej lśniąca i odporniejsza na uszkodzenia mechaniczne przez co  nie wystąpiły żadne odpryski.

Podsumowując jestem bardzo zadowolona z lakieru do paznokci firmy Bell, przede wszystkim z  koloru i relatywnie zadowalającej trwałości lakieru, oraz  samej odżywki Celia 4w1. Z całą pewnością mogę polecić tą odżywkę do paznokci, która utwardza, nabłyszcza powierzchnię płytki paznokcia, a także przedłuża trwałość lakieru.

http://www.zarzeccydrogerie.pl/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...