czwartek, 7 sierpnia 2014

Ziaja Liście Manuka Oczyszczanie Nowośćhttp://www.zarzeccydrogerie.pl/pl/newNajnowsza linia Ziaji Liście Manuka Oczyszczanie ma eleganckie ciemnozielone oraz białe opakowani.

Cała seria zawiera hydrofilowy ekstrakt z liści Manuka, którego lecznicze działanie znalazło zastosowanie w medycynie naturalnej jako wyciąg na rany, zmniejszający infekcje skórne, a także jako środek łagodzący podrażnienia skóry twarzy i ciała. Dodatkowo głęboko oczyszcza naskórek i zwalcza bakterie, które wywołują trądzik.

Nowa linia kosmetyków zawiera ściągająco-łagodzący glukonian cynku, który wykazuje właściwości przeciwłupieżowe, antybakteryjne, jest łagodny dla skóry i oczu.

Niektóre z produktów z linii Ziaja liście Manuka zawierają kwas migdałowy np. krem mikrozłuszczający na noc 50ml, który przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość.

W żelu normalizującym prócz wymienionego wyżej kwasu migdałowego znajdziemy kwas laktobionowy, allantoinę. Składniki te nawilżają, regenerujące i pielęgnują miejsca wrażliwe.
Dodatkowo pozostałe produkty zawierają glinkę zieloną, algi jak np. pasta do głębokiego oczyszczania, czy reduktor zmian potrądzikowych.
 
Glinka jest naturalnym surowcem mikroelementów, dodatkowo nawilża cerę. Algi działają łagodząco, zmniejsza świąd, rumień, opuchliznę, chronią skórę przed zanieczyszczeniami z środowiska zewnętrznego i stymulują syntezę kolagenu.
Myślę, że produkty Ziaja liście Manuka Oczyszczanie spiszą się w różnych problemach skórnych, począwszy od trądziku po rozszerzone pory.

Jak producent zapewnia produkty z tej serii  pozostawią skórę zadbaną, gładką, nawilżoną i złagodzą zmiany trądzikowe.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...