czwartek, 24 lipca 2014

Soraya BodyDiet 24 serum do ciała zapobieganie rozstępomDzisiaj wzięłam pod lupę serum do ciała zapobieganie rozstępom Soraya Body Diet24.
Zdjęcie wykonane w scenerii ziół balkonowych : )

Producent Soraya wypuścił na rynek serię Soraya Body Diet24 składającą się 4 kosmetyków wyszczuplających.Soraya Body Diet24 dostępne na ZarzeccyDrogerie.plDzisiaj chciałabym się skupić na jednym produkcie a mianowicie Soraya Body Diet24 serum do ciała zapobieganie rozstępom.

Serum przeznaczone jest dla osób, które straciły, bądź przybrały szybko na wadze, dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Zawsze byłam osobą szczupłą, jednak przez okres kilku miesięcy schudłam parę kilogramów i zauważyłam, ze w okolicy pach pojawiły się rozstępy. Postanowiłam zastosować nowość na rynku polskim serum zapobieganie rozstępom Soraya Body Diet24, aby pozbyć się rozstępów.
Producent podaje następujący skład, który odpowiada, za wyszczuplanie:

 • Ekstrakty ze skrzypu polnego i Centella asiatica – stymulują i wspomagają syntezę kolagenu i elastyny w skórze, poprawiając jej jędrność, elastyczność i zapobiegając wiotczeniu.
 • Frambinon (keton malinowy)– otrzymywany z anyżu, istotnie poprawia elastyczność skóry.

Dodatkowo keton malinowy: 
 •  Spala tłuszcz. 
 •  Przyspiesza metabolizm. Szybszy metabolizm sprawia, że szybciej spalisz tkankę tłuszczową. 
 •  Zwiększa zdolność spalania tłuszczu. 
 •  Poprawia witalność.

Keton malinowy jak nazwa wskazuje występuje głównie w owocach maliny i odpowiada za zapach tych owoców. Właściwości aromatyczne ketonu spowodowały, że jest wykorzystywany w przemyśle perfumeryjnym i kosmetycznym.

Keton malinowy stosowany endogennie obniża, spowodowany dietą wysokotłuszczową, wysoki poziom triacylogliceroli wątrobowych.

 • Adipobloker – hamuje adipogenezę, czyli dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając wzrostowi ich liczebności.
 • Ekstrakt z guarany – zawiera kofeinę, minerały i flawonoidy. Pobudza krążenie krwi i stymuluje spalanie tłuszczu w komórkach.

Ekstrat guarany zawiera takie związki jak guaranina i kofeina. Kofeina ma właściwości termogeniczne, co oznacza, że pomaga spalać tłuszcz i kalorie dzięki zwiększonemu wydzielaniu ciepła. Ta właściwość znalazła zastosowanie w kremach wyszczuplających.

Wśród substancji aktywnych guarany wymienia się również adeninę, cholinę, katechinę, hypoksantynę, saponiny, teofilinę, teobrominę, skrobię oraz olejki eteryczne. Składniki zawarte w guaranie działają stymulująco na układ nerwowy, tworzą unikalną kompozycję, poprawiają nastrój, zwiększają odporność, wytrzymałość fizyczną. Mają właściwości antyoksydacyjne, hamują tworzenie się skrzepów w żyłach.
 • Witamina E – odżywia naskórek, wygładza i uelastycznia skórę. Działa antyoksydacyjnie.

  Soraya Body Diet24 ma specjalną Formułą ‘Efekt chłodzenia’ oparta jest na technologii PRO-ELASTIC, która skutecznie poprawia jędrność i elastyczność skóry, w celu ograniczenia ryzyka powstawania rozstępów.

  Konsystencja kremu jest w sam raz, nie jest za gęsta, ani za rzadka. Ja preferuję kosmetyki o mniej intensywnym zapachu taka jest właśnie Soraya Body Diet24, po wsmarowaniu kometyku w skórę ’uaktywnia’ się bardzo aromatyczny, przyjemny zapach guarany. Skóra w miejscu aplikacji kremu  jest gładka i ma delikatny oraz przyjemny zapach, który utrzymuje się wiele godzin.


  Spodziewany efekt podany prze producenta:

  Potwierdzone efekty 4-tygodniowej kuracji*:

  • 100% – wygładzenie naskórka,
  • 90% – poprawa elastyczności skóry,
  • 90% – polepszenie wyglądu i kondycji skóry,
  • 85% – poprawa jędrności i sprężystości skóry.

  Dzisiaj rozpoczęłam kurację z SorayaBodyDiet24 jestem ciekawa efektu po 4 tygodniach.
  Czy Wy miałyście do czynienia z tym kosmetykiem? Podzielcie się swoją opinią.
  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...